Ramatgan_22

 

-2-e1446451101694

 

Shoham_0031s

 

Shoham_0029s

 

Ramatgan_02

 

Ramatgan_16

 

Ramatgan_10

 

MG_7006s

 

רום6

 

Ramatgan_06

 

Shoham2_01 (1)

 

סרגי_וסבטלנה_24

 

Shoham_0046s

 

Shoham_0021

 

אפרת-חדר-שינה1

 

MG_7039s

 

MG_1195s

 

MG_1284s

 

MG_1291s

 

MG_1205s

 

MG_1330s

 

MG_7005-1s

 

MG_1073s

 

גימורים ועיצובים רבים

נגר מקצועי יציע קשת רחבה ביותר של חפצי ריהוט עבור הבית והמשרד ובשלל העיצובים כגון רהיטים לחדר השינה, סוגי מטבחים (מודרניים, קלאסיים, כפריים וכו'), ריהוט סלוני, ריהוט לחדרי עבודה, פינות אוכל ועוד. כל רהיט מעוצב למשעי כאשר בחלק מהמקרים ניתן אף להגיע עם תמונה של פריט מעוצב ולקבל העתק מושלם מכל הבחינות. נגרייה איכותית תכלול גם תנורי ייבוש לצבע, במידה ומדובר בצביעת אפוקסי (שלייפלק), דבקים חזקים ושקופים להדבקת פורמאייקה ופורניר ומכונות ייעודיות המשמשות לגילוף. נגר מקצועי לעולם לא ישחרר רהיט מבלי לבצע בדיקת איכות מקיפה ולכן הגימורים יגיעו לבית הלקוח מושלמים ומוכנים לשימוש מיידי.

מידות בהתאמה אישית
כמה פעמים מצאתם את עצמכם מתפשרים על מידות הרהיטים שחיפשתם? אומנם נגרות זהו מקצוע אשר עוסק בדיוק אך כאשר רוכשים פריט שכבר מוכן ויוצר לשיווק המוני, יכולת ההתאמה פוחתת משמעותית. לכן, מוצרי ריהוט איכותיים רצוי לרכוש דרך נגריה מקצועית אשר מכינה את פרטי הריהוט השונים ע"פ המידות הרצויות ובהתאמה אישית בזמן הזמנת הלקוח. באופן זה אין צורך להתפשר ושביעות הרצון מפריט הריהוט עולה.

כאשר יוצרים קשר עם נגרייה מקצועית, יכולת ההתאמה האישית טובה יותר לא רק מבחינת המידות אלא גם מבחינת הרכב החומרים והעיצובים השונים. הלקוח יקבע איזה חומר יופיע בפריט הריהוט, איזה סוג של עץ מלא, היכן לשלב עץ עם MDF, מה יהיו הצבעים ומהי האיכות הרצויה של מוצרי הפרזול השונים בהתאם לסך כל העלויות.

נגרות פנים

נגרייה איכותית ויתרונותיה
יותר ויותר בעלי בתים ודירות בוחרים לרכוש את פרטי הריהוט עבורם בהתאמה אישית מלאה. הסיבה לכך ברורה- כל עוד הפריטים השונים מיוצרים במקומות מרוחקים בעולם ומשווקים בצורה המונית, הסיכוי לזיווג מושלם פוחת משמעותית. במיוחד לשם כך כדאי מאוד לבקר אצל נגר מקצועי אשר מתפעל נגרייה איכותית ובעלת מוניטין. להלן כל היתרונות שתציע לכם נגריה איכותית באמת.

חומרים איכותיים
נגרות הינה מקצוע אשר אותו לא לומדים בבתי ספר מקצועיים. מדובר בנטייה טבעית של אדם למקצוע ייחודי זה, אשר עוסק בתכנון, עיצוב וייצור של פרטי ריהוט שונים, עבודת אומנות לכל הדעות. לצורך כך, כל נגר אשר מכבד את עצמו יציע לכם את החומרים המובחרים והאיכותיים ביותר עבור כל סוג של ריהוט ובהתאם לאופי השימוש בו בבית. החומרים בהם נגרים משתמשים הינם מגוונים וכוללים עץ מלא, MDF, סנדוויץ' עבה ואיכותי ומוצרי פרזול ברמה הגבוהה ביותר.