סנדוויץ'
לוחות הסנדוויץ' בנויים משכבות של עץ בכיוונים שונים כך שנוצר לוח חזק במיוחד אשר עוביו תלוי במספר השכבות. אומנם הלוחות אינם עמידים בפני מים אך גם במקרה הזה הם מצופים בפורמייקה שמגנה עליהם בצורה מושלמת. חשוב לציין כי ניתן למצוא איכויות שונות של עץ סנדוויץ' עבור ארונות אמבטיה בהתאם לעובי הלוחות אשר נע בין 4 ל- 20 מ"מ, כאשר ככל שהלוח עבה יותר, כך הוא נחשב ליותר איכותי. ככלל, העץ המלא הינו מסיבי וגושני ואילו האלטרנטיבות האחרות מינימאליות וקלות יותר. איכות הארונות תיקבע לא רק מהחומרים אלא גם מאיכות ההדבקה אשר תעזור לארונות לשרת את בעליהם שנים רבות. לכן, הדרך הטובה ביותר לבחור ארונות אמבטיה היא להתקשר עם ספק בעל מוניטין, כך שתדעו בדיוק מאיזה חומר הארונות עשויים ותהיו בטוחים כי הציפויים השונים הודבקו בצורה איכותית בהתאם.

ארונות אמבטיה

לחות, חום ורטיבות – על 3 גורמים פיסיקליים אלו כל חדר רחצה עומד ובתוכו, עומדים בגאון גם ארונות האמבטיה. זוהי כמובן תמונת המצב, אלא אם בוחרים בארונות אמבטיה אשר אינם עומדים בסטנדרט הראוי. להלן 3 סוגים נפוצים של ארונות אמבטיה שבהחלט יעשו את העבודה.

עץ מלא
ארונות אמבטיה מעץ מלא מציעים עולם ומלואו עבור הבוחרים בהם. זאת משום שהעץ המלא מאפשר גילוף צורות וחריטות שונות אשר אותם אינם מאפשרים סוגי החומרים האחרים. ארונות אלו עשויים בדרך כלל מאלון מבוקע או טיק איכותי, הם כבדים יותר ומצופים בצבעים אוטמים אשר אינם מאפשרים את היפגעות העץ כתוצאה מרטיבות.

MDF
לוחות ה- MDF שינו לגמרי את עולם הרהיטים מאז חדירתם לתחום ואין ספק כי הם מככבים לא רק במזנונים ומיטות אלא גם בארונות האמבטיה. הסיבית של החומר הדחוס חזקה ביותר, מה שמאפשר הרכבת ארונות איכותיים ביותר. מאחר והסיבית אינה עמידה בפני מים, ארונות אמבטיה עשויים MDF יהיו מצופים בפורמאייקה או בפורניר. הציפוי אינו רק מגן על הארונות אלא גם מקנה להם את צבעם ועיצובם הייחודי.

_וסבטלנה_33-e1446451631869

 

Shoham2_08

 

Shoham_0054

 

Shoham_0041

 

Shoham_0034

 

chatz_1_1

 

אפרת-אמבטיה-הורים3

 

אפרת-אמבטית-ילדים2

 

MG_1261s

 

רונן-לווי

 

Ramatgan_25s-1

 

Galit_Trager_7585

 

Shoham_00391

 

Shoham_0053

 

MG_1275s

 

MG_4451s

 

MG_4479s

 

MG_7051