תצוגות מטבחים – רואים בוחרים:אם בעבר חשבתם שמטבחים מזמינים אצל נגר או קונים ברשת שבה קנו החברים או בני המשפחה את המטבח שלהם (והם מאוד מרוצים) אז דעו לכם שכיום זה כבר ממש לא אין. מטבחים לא קונים בגלל האיכות או בגלל ההמלצות של חברים ובני משפחה וגם לא בגלל המחיר. הדרך לבחור מטבחים מעוצבים היא דרך בחירת הסגנון המרהיב, סגנון שיתאים לכם ולסגנון העיצובי של הבית.מאחר ויש כיום כל כך הרבה סגנונות שונים של מטבחים, הכוללים שימוש במבחר חומרים, צבעים וטרנדים עיצוביים – תצוגות מטבחים הן הדרך הטובה ביותר לראות ולהתרשם.

תצוגות מטבחים – רואים ומכירים:
ככל שתצאו יותר מהבית ותסתובבו ביותר תצוגות מטבחים קל יהיה לכם לגבש דעה ולבחור מטבח מעוצב לבית החדש על סמך הדגמים שראיתם, ההמלצות שקיבלתם לגבי שימוש בחומרים שונים, המלצות לצבעים שונים וכמובן – תצוגות מטבחים הן גם הזדמנות טובה ללמוד על טווחי מחירים.

תצוגות מטבחים – מקבלים פרופורציות נכונות:
קטלוגים וירטואליים וחוברות עיצוב מרהיבות אותן ניתןלהשיגבכל חנויותהספרים ודוכני העיתונים הם אמנם מרהיבים והם נותנים השראה ומלמדים אתכם רבות על הטרנדים הסגנוניים הקיימים כיום בתחום עיצוב הבית אולם קשה להתרשם לעומק מתמונה סטאטית. תצוגות מטבחים באולמות, כאשר המטבח מסודר כחדר בתוך בית, כחלל בעל גודל אמיתי, מאפשרות לכם לגבל פרופורציות נכונות לאיך אותו מטבח יראה אצלכם בבית. תצוגות מטבחים מאפשרות לכם לראות את המטבח בתלת מימד, לפתוח דלתות ומגירות, להציץ לתוך הארונות, לבחון כל שטח אחסון וכל זווית לעומק. כמובן שגם הצבעים והדוגמאות הקטנות נראים אחרת בגודל אמיתי במסגרת תצוגות מטבחים באולמות תצוגה של חברות או בתערוכות עיצוב הבית.

תצוגות מטבחים באינטרנט:
יש אפשרות להתחיל להתרשם מדגמים של מטבחים באמצעות תצוגות מטבחים וירטואליות. זה אמנם יספק לכם מקורות השראה לגבי סגנונות כלליים אולם יהיה לכם קשה יותר להתרשם מהפרופורציות האמיתיות וכן מהגוונים בשל איכות התמונה.