הרבה דברים השתנו בכל הקשור לעיצוב הבית ובכלל המושג "עיצוב הבית"הוא חדש שכן פעם זה היה אבזור הבית או ריהוט הבית. אנחנו בעידן שבו יש דגש על אסתטיקה ופנים הבית הוא אחד התחומים בהם האסתטיקה הופכת יותר ויותר לנושא מרכזי. זה לא שאנשים כבר לא מחפשים איכות – בוודאי שהם מחפשים איכות. היצרנים יודעים שהם מחפשים אחר איכות ולכן מייצרים פתרונות איכותיים ומעוצבים! לקוחות אינם מתבקשים עוד לבחור בין יופי לאיכות אלא בין סגנון אחד לאחר (האיכות הוא בסיס מובן מאיליו).

תמונות מטבחים – גישה לקטלוגים:
תמונות מטבחים נגישות לכם כיום במבחר רב של חוברות ומגזינים במדורי עיצוב הבית ואפילו במדורי האומנות (אפילו במוסף גלריה בעיתון הארץ עוסקים בנושא של עיצוב בתים). ישנם מגזינים המוקדשים לתחום של עיצוב הבית והגינה ובהם תמונות מטבחים הן בין התמונות הדומיננטיות, מה שמאפשר לכם להתרשם מסגנונות ולגבש סגנון אישי ותוכנית עבודה לעיצוב הבית החדש.

תמונות מטבחים – גישה לתמונות באתרים:
תמונות מטבחים ניתן למצוא כיום בפורטלים רבים של עיצוב הבית וריהוט וכן ניתן למצוא תמונות מטבחים באתרים המסקרים תערוכות עיצוב מהארץ ומהעולם. תמונות מטבחים באתרים הן אמנם תמונות באיכות נמוכה יותר בגלל המדיה הדיגיטלית אולם הן עונות על הדרישה שלכם בכל הנוגע להתרשמות מסגנון כללי.

תמונות מטבחים – איך לבחון תמונות מטבחים בצורה נכונה ופרופורציונלית לבית:
תמונות מטבחים יכולות להראות מצויין באתר בית של חברה או בקטלוג עיצוב הבית אולם יש לזכור כמה דברים חשובים: קשה להתרשם באמצעות התמונות עד לפרטים הקטנים ביותר. לרוב, יש הבדלים בין הגדלים של המטבח המצולם ובין המידות שלו מבחינת: אורך, רוחב וגובה תקרה לבין המטבח שלכם ולכן חשוב להגיע לאולם התצוגה ולראות את הדגמים בגודל אמיתי לפני שמקבלים החלטה.