כאשר אומרים עיצוב הבית זה לא מחייב שבירת קירות, תכנון חדרים מחדש, תוספות דרמטיות וכו', עיצוב הבית יכול להתבצע בצורה "עדינה" יותר, מתישה פחות ואף פחות יקרה. כל מה שחשוב הוא לתת לבית מראה חדש, שונה,מרענן והכי חשוב – משודרג. להלן כמה טיפים בתחום של עיצוב הבית אשר אינם מצריכים קבלנים, אדריכלים, אישורים מורכבים מהעירייה או משכנתה לכל החיים – אבל התוצאות מדהימות!

פרקט
אין דרך טובה יותר לשדרג בית, בעיקר דירה אותה רכשתם מהקבלן עם בלטות פשוטות / סטנדרטיות למדי שכבר לא נראות טוב אחרי כמה שנים. רצפת פרקט היא הצעקה האחרונה כיום בתחום של עיצוב הבית, אדריכלים ומעצבי פנים משתגעים על הסגנון ובצדק. בכל מגזים עיצוב הבית שתפתחו תוכלו להבחין בשימוש הרב ברצפת פרקט בדירות לדוגמה.עיצוב הבית –

החלפת המעקות
בתים דו קומתיים בהם יש מדרגות עלייה ו/או קומת גלרייה – אפשר לחדש את מראה הבית כולו באמצעות החלפת מעקות ישנים וסטנדרטים במעקות מעוצבים חדשניים. יש כיום מבחר עצום של מעקות ממתכת, אלומיניום, נירוסטה, עץ וזכוכית וכן יש מעקות מדהימים המשלבים חומרים (זכוכית ונירוסטה לדוגמה).עיצוב הבית – החלפת דלתות חיצוניות ודלתות פנים:
אין דרך טובה יותר להכריז על עיצוב הבית מחדש מאשר החלפת דלת חיצונית. כל אורח שיתקרב לביתכם מיד יחוש בשינוי. דלתות חדשות מעניקות לבית מראה חדש מבחוץ כמו גם מבפנים.
עיצוב הבית – צבע חדש מזל חדש!
צבע חדש הוא דרך מצויינת להעניק לבית כולו מראה חדש.כיום, בכל רשת המספקת פתרונות לבית ניתן למצוא מחלקת צבעים בהם ניתן לבחור גוונים מדהימים לצבע לקירות הבית, לרהיטי העץ, למסגרות החלונות והמעקות ועוד. הטרנדים החזקים ביותר כיום בתחום של עיצוב הבית הם גווני פסטל ובעיקר כתומים וצהובים למיניהם לקירות הבית.