המטבח שלכם כבר משעמם אתכם? חושבים לעצב את המטבח בקרוב? כולנו רוצים מטבחים מעוצבים בביתנו, אך לא כולם מכירים את העיצובים השונים הקיימים היום בשוק. על מנת לחסוך מכם תהיות ושאלות, הנה סיכום קצר של כמה מן הטרנדים המובילים למטבחים מעוצבים בבית. ואתם רק צריכים לקרוא ולבחור. בהצלחה!מטבחים מעוצבים בסגנון הייטקיסטי: מטבחים מעוצבים בסגנון הייטקיסטי מכונים גם מטבחים מודרנים, אשר משקפים את העיצוב הרווח בימינו.

מטבחים אלו מעוצבים בקו עיצוב נקי, אשר אינו "מערבב" כמה צבעים בו זמנית. הצבעים השולטים במטבחים אלו הם לבן, שחור, קאמל, – צבעים בולטים לעין. מטבחים מעוצבים בסגנון הייטקיסטי הם מטבחים מרווחים יותר, אשר מאפשרים חופש פעולה בכל שטחי המטבח, ונוחים לשימוש.

מטבחים מעוצבים בסגנון כפרי: מטבחים מעוצבים בסגנון כפרי הם מטבחים חמימים ונעימים. הצבעים השולטים במטבח הכפרי הם גווני העץ למיניהם, החל מחום בהיר ועד חום כהה עז. עיצוב כפרי מחזיר את העיצוב הישן והקלאסי של הכפרים והעיירות הקטנות אל החיים המודרנים.לכן מטבחים מעוצבים בסגנון כפרי מיוצרים מחומרי עץ מלא בלבד, ומחקים את העיצוב ישן נושן זה.מטבחים מעוצבים בסגנון דרמטי: מטבחים מעוצבים בסגנון הדרמטי הם חגיגה של צבעים, ותאווה של ממש לעיניים.

המטבחים הדרמטים מבליטים את ניגודיות הצבעים אשר נמצאים ברחבי המטבח. אלו מטבחים אשר מאפשרים ליד הדמיון ליצירתיות לשחק בצבעים ולהשאיר חותם במטבח. ארונות המטבח הצבועים בלבן "מדברים" עם מגירות המטבח הצבועות בשחור. מטבחים מעוצבים בסגנון דרמטי הם מטבחים בלתי נשכחים.