ארונות לאמבטיה הם לא פריווילגיה של בעלי חדרי רחצה גדולים אלאהם מצרך מתבקש בכל בית. אם יש לכם חדרי רחצה קטנים או צרים במיוחד, אתם תוכלו למצוא מגוון רחב של ארונות לאמבטיה אשר יתאימו לכם בול. הביקוש לפתרונות חדשניים, יצירתיים וכמובן אסתטיים לאמבטיה, הכוללם כמובן ארונות לאמבטיה, מניע את היצרניות המובילות בשוק לעצב דגמים מרהיבים של ארנות לאמבטיה במבחר סגנונות, ממבחר חומרים ובטווחי מחירים שמתחילים ממחיר שווה לכל כיס. אז לפני שאתם מחליטים שאין לכם תקציב או שאין לכם מקום לרכישת ארונות לאמבטיה – כדאי שתקראו את המאמר הבא.

ארונות לאמבטיה – מידות
מאחר וחדרי רחצה הם קטנים וצרים, רוב היצרניות מעצבות ארונות אמבטיה גם בגדלים קומפקטיים, כולל ארונות אמבטיה המותאמים לפינות החדר, ארונות צרים וגבוהים (כדי שניתן יהיה לנצל את שטחי האחסון מלמט עד למעלה) וכן ארונות לתליה עם הקיר בכדי לחסוך בשטח על פני על הרצפה.

ארונות לאמבטיה – סגנונות
מאחר וישנם סגנונות עיצוב שונים ומגוונים לבית וכן סגנונות שונים לחדרי רחצה, ישנם סגנונות שונים של עיצוב פתרונות לאמבטיה כולל ארונות אמבטיה. מסגנון קלאסי מפנק, דרך סגנון מינימליסטי פרקטי ועד לסגנון מודרני מתוחכם, ניתן למצוא שלל פתרונות סגנוניים לתחום של ארונות אמבטיה – רק תבחרו את הסגנון המתאים לכם.

ארונות לאמבטיה – חומרים
לנוחיותכם, ארונות אמבטיה מיוצרים כיום ממגוון חומרים: עץ מלא, פורמיקה, פלסטיק וכמובן זכוכית. השימוש בחומרים השונים מאפשר לכם בחירה רחבה בכל הנוגע לבחירה אסתטית וסגנונית וגם מאפשר לכם לרכוש ארונות לאמבטיה גם בטווחי מחירים נמוכים (ארונות אמבטיה מפלסטיק ניתן לרכוש בסמוכים סבירים החל מ-300 ש"ח ומעלה) וכמובן שארונות מעוצבים מעצ מלא וזכוכית חלבית יעלו בסביבות ה-700 ש"ח ומעלה. מומלץ להתעדכן בקטלוגים של הרשתות השונות כי יש מבצעים והנחות על פריטים שונים, כולל ריהוט לאמבטיה, על בסיס קבוע.